e

Ödeme Sistemi

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi

GÜVENLİK

Sitemizde kredi kartıyla yapacağınız ödemelerde güvenliğiniz için ileri teknolojileri ve servisleri kullanmaktayız. Kişisel bilgilerinizi ve kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfalarda tarayıcınızda bir anahtar işareti çıkmaktadır. Bu işaret sitemizde işlem yaptığınız hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin ve erişilemeyeceğinin garantisidir. Sitemizde kredi kartı bilgileriniz kaydedilmez ve saklanmaz. Sitemizde yaptığınız her ödemede kart bilgilerinizi tekrar girmenizin nedeni budur.

GİZLİLİK BİLDİRİMİ

Üniversitemiz, web sitemize girmiş olduğunuz kişisel verilerinizi üçüncü şahıslarla paylaşmaz. Sanal POS sistemimizde https  sistemi kullanılmakta olup kredi kartınızla ilgili hiçbir bilgi bizim tarafımızdan görülemez ve veri tabanımızda saklanamaz. Ödeme sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın sağ alt köşesinde bulunan kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir.

Bu sayfa üzerinden öğrenim ücreti ödemenizi kredi kartı kullanarak güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
T.C. İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Seyitnizam Mahallesi Mevlana Caddesi No: 85 Zeytinburnu – İstanbul / Türkiye Tel: 444 3 788 E-Posta: info@istun.edu.tr
MasterCard